(WB 3) Shades of.... life

 

Kolejny dzień wyzwania, temat: Ulubiony kolor. Hmmmmm
Odpowiem tak jak Caleb z filmu Ex Machina*
- Nie mam ulubionego koloru!
Powód jest prosty: Uwielbiam wszystkie kolory!!!! Wszystko czarne byłby za czarne, niebieskie za niebieskie, czerwone za czerwone. To jaki kolor w danym dniu będzie najlepszy zależy od mojego nastroju, od tego czy wybieram się do pracy, na spacer, imprezę albo czy cały dzień zamierzam spędzić w łóżku - wtedy piżamowy rządzi!!!!
Musztardowy też uwielbiam i nie koniecznie muszę mieć wtedy "srajca"* *
 
To było by na tyle w temacie, a teraz zmykam muszę pokolorować komuś świat.
 
Buziaki
Justyna
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Ex Machina - Alex Garland -  "Scenarzysta „28 dni później” i „W stronę słońca” zaprasza do świata przyszłości, która dzieje się już teraz, w laboratoriach, o których nie mamy pojęcia. Młody informatyk Caleb (Dohmnall Gleeson) wygrywa firmowy konkurs i na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje szef firmy - Nathan (Oscar Isaac). Caleb poznaje w nim piękną Avę (Alicia Vikander) - pierwszą na świecie sztuczną inteligencję pod postacią kobiety. Ava jest wynikiem eksperymentu Nathana. Czuje, myśli, wzrusza się i boi o własną przyszłość. Caleb nie wie, że sam jest częścią eksperymentu, który ma sprawdzić, jak na postać Avy zareaguje przeciętny człowiek. "
Świetny jak dla mnie wizjonerski obraz przyszłości. "Choć pozornie niewiele się tu dzieje, atmosfera jest gęsta jak smoła, a napięcie można kroić nożem." - Łukasz Muszyński bardzo dobrze opisał w tym zdaniu to co dzieje się w filmie. Naprawdę polecam i liczę na Wasze opinie!!!
A gdyby komuś było mało to jest jeszcze "Transcendencja" ze świetną obsadą: Johnny Depp, Rebecca Hall, Morgan Freeman, Paull Bettany, Cillian Murphy, Kate Mara, Cole Hauser i Clifton Collins Jr. Tam to dopiero się dzieje....
 
**srajec - po polsku biegunka, rozwolnienie, po angielsku diarrhea a po Zosieńkowemu - srajec :-)
 

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty