(WB 3) Shades of.... life

 

Kolejny dzień wyzwania, temat: Ulubiony kolor. Hmmmmm
Odpowiem tak jak Caleb z filmu Ex Machina*
- Nie mam ulubionego koloru!
Powód jest prosty: Uwielbiam wszystkie kolory!!!! Wszystko czarne byłby za czarne, niebieskie za niebieskie, czerwone za czerwone. To jaki kolor w danym dniu będzie najlepszy zależy od mojego nastroju, od tego czy wybieram się do pracy, na spacer, imprezę albo czy cały dzień zamierzam spędzić w łóżku - wtedy piżamowy rządzi!!!!
Musztardowy też uwielbiam i nie koniecznie muszę mieć wtedy "srajca"* *
 
To było by na tyle w temacie, a teraz zmykam muszę pokolorować komuś świat.
 
Buziaki
Justyna
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Ex Machina - Alex Garland -  "Scenarzysta „28 dni później” i „W stronę słońca” zaprasza do świata przyszłości, która dzieje się już teraz, w laboratoriach, o których nie mamy pojęcia. Młody informatyk Caleb (Dohmnall Gleeson) wygrywa firmowy konkurs i na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje szef firmy - Nathan (Oscar Isaac). Caleb poznaje w nim piękną Avę (Alicia Vikander) - pierwszą na świecie sztuczną inteligencję pod postacią kobiety. Ava jest wynikiem eksperymentu Nathana. Czuje, myśli, wzrusza się i boi o własną przyszłość. Caleb nie wie, że sam jest częścią eksperymentu, który ma sprawdzić, jak na postać Avy zareaguje przeciętny człowiek. "
Świetny jak dla mnie wizjonerski obraz przyszłości. "Choć pozornie niewiele się tu dzieje, atmosfera jest gęsta jak smoła, a napięcie można kroić nożem." - Łukasz Muszyński bardzo dobrze opisał w tym zdaniu to co dzieje się w filmie. Naprawdę polecam i liczę na Wasze opinie!!!
A gdyby komuś było mało to jest jeszcze "Transcendencja" ze świetną obsadą: Johnny Depp, Rebecca Hall, Morgan Freeman, Paull Bettany, Cillian Murphy, Kate Mara, Cole Hauser i Clifton Collins Jr. Tam to dopiero się dzieje....
 
**srajec - po polsku biegunka, rozwolnienie, po angielsku diarrhea a po Zosieńkowemu - srajec :-)
 

Komentarze

  1. My też lubimy wszystkie. Trudno zdecydować się na jeden :)

    OdpowiedzUsuń
  2. If you want your ex-girlfriend or ex-boyfriend to come crawling back to you on their knees (even if they're dating somebody else now) you have to watch this video
    right away...

    (VIDEO) Text Your Ex Back?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty