Now is my time / Bluzka z bluzy / Upcycling - Drugie Życie
Powyższe hasło to wynik zabawy z okazji 6 urodzin Art.Piaskownicy.
I może wydać się to niektórym śmieszne, ale dla mnie to znak. Znaki pojawiają się wszędzie już od jakiegoś czasu, pomysły kipią w głowie i tylko brak czasu spowalnia realizację mojego marzenia.
Uświadomiłam sobie jednak ostatnio, że trzeba zagiąć czasoprzestrzeń i wystartować bo teraz jest mój czas, teraz jest mój moment!!!!
Kto wpada do Naszego domku to wie, że nie obce nam żadne śmiecio-twory, kartki, zdjęcia, robale, ciasta, ciasteczka, pacynki, kwiatki, domki.... robimy wszystko z niczego i wiele innych rzeczy!
Wszystkie twory dają mnóstwo satysfakcji, ale gdy w listopadzie pojawiła się w domku Toyota zawładnęła resztą mojego czasu. Jej posiadanie sprawia mi tyle radości, nawet ostatnio gdy skończyłam szyć ostatniego zająca dla małych księżniczek, usatysfakcjonowana efektem końcowym uświadomiłam sobie, że nie wyobrażam sobie abym kiedykolwiek jeszcze mogła żyć bez tej maszyny!!!!!
Mam nadzieję, że już niebawem będę mogła pokazać Wam moje szyjątka. Póki co na zdjęciu powyżej moje dziełko z cyklu "Drugie życie" - Bluzka z bluzy. W roli modelki jedyna w swoim rodzaju, niezastąpiona - Zofia.

Miłego dnia
Justyna
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze do wtorku jest czas aby skoczyć na urodzinowe candy do Art.Piaskownicy.
Zapraszam!!!!

BLOG HOP!!!!


Etykiety: , , , , ,