Dekoracj Dmowej Roboty / Happy Easter / Podsumowanie

Święta i po świętach. Tymczasem My cieszymy się piękną pogodą, korzystamy z krótkiego urlopu i ogarniamy domek po zimie.
Zanim jednak będzie nowe - muszę zakończyć temat Happy Easter.  Robiliśmy dużo fajnych rzeczy, ale nie wszystko udało mi się zaprezentować przed świętami - stąd pomysł na zebranie wszystkiego do kupy i małe podsumowanie.

Jako pierwsze w temacie, powstało w MDMX-owym domku: Jajo ze sznurka.


Tą techniką rok temu ozdabiałyśmy z Zosią pisanki, tym razem wykorzystałam podkład po gotowej pizzy, który miał kształt jaja (co za przypadek). Klikając w link poniżej możecie podejrzeć poszczególne etapy tworzenia: Happy Easter - Jajo ze sznurka.

Powstała również mini wersja jajeczka ze sznurka, przygotowana w kolorystyce wyzwania w Art. Piaskownicy, ale z przeznaczeniem na prezent - Mini jajo ze sznurka.


Technika podobna jak przy dużym jaju, tylko do tego jajeczka kształt wcięłam z kawałka kartonu, a z reszty powstało ozdobne pudełko. Więcej o jaju mini i pudełeczku znajdziecie tu: kolejne-jajo-ze-sznura.

Co jakiś czas powstawały różne Karteczki, które przygotowywałam wspólnie z Zosią. Karteczki udało mi się zaprezentować na blogu. Tu znajdziecie jajo w okienku, tu malowane palcami, a tu karteczki mini.

Następnie przyszła kolej na - Ugotowanych jajków. I tak oto mogliście już poznać Mr & Mrs Egg -
w wykonaniu Zosi.


Państwo Egg wystąpili na szkolny konkursie, więcej o nich  można podejrzeć tu albo tu!

Gabryś też przygotował swoje jajeczka konkursowe i nikogo, kto tu zagląda nie zdziwi taka oto ekipa -  Superheroes Eggs.


W przygotowaniu tych jaj pomagał nawet sam M, po więcej zapraszam do Naszej galerii - Superheroes Eggs.

Z ciekawości mojej własnej powstały kolejne pisanki  tym razem - Bardzo szybkie.


Do zrobienia takich ślicznych jaj wykorzystałam zakupione w Polskim sklepie gotowe ozdobione foliowe cosie, które nałożone na jajo i włożone do gorącej wody otuliły jajeczka tworząc takie oto błyskawiczne pisanki.

Jeśli chodzi o jaja to jeszcze na szybko, może nie tak szybko jak pisanki błyskawiczne, ale powstały dekoracje z polistyrenowych jaj, takie sobie - Fiku-Miku na patyku.


Te cudaki ulokowały się w wazonie a jedno znalazło swoje miejsce w innym domku. Jedno jajo jest zrobione w całości przez Zosie, jedno to moje dzieło a trzecie wspólne.
Więcej oczywiście w galerii: Fiku-Miku na patyku.

I jeszcze na koniec mała dekoracja, powstała z tego co w ogródku, ozdobiona świątecznymi przydasiami oto  - Wianek.

Mała skromna ozdoba, która zawisła w sypialni. Kilka dodatkowych fotek znajduje się tu.

Tak to u Nas wyglądało, niektóre ozdoby naprawdę powstały bardzo szybko na hasło:
 - Mamo zrobimy coś razem?

Jutro kolejna część podsumowania!
Pozdrawiam
Justyna 


Etykiety: