Domek dla Ptaków / RecyklingNo i pora na wspominany domek dla ptaków, który robiłyśmy z Zosią zainspirowane wyzwaniem w Art.Piaskownicy. Domek powstał jakiś czas temu, ale nasz Tata/Mąż dopiero dzisiaj znalazł czas aby zamontować go na zewnątrz. No więc jak tylko zamontował matka pobiegła z aparatem bo sierota zobaczyła, że wyzwanie dzisiaj do godziny 00. No szkoda by  było spóźnić się z prezentacją.
W ten oto sposób kolejny w tym dniu wpis prosto z MDMX-owego domku.Do zrobienia domku/karuzeli wykorzystałyśmy butelki plastikowe po pewnym napoju, które ozdobiłyśmy przydasiami. którym nie straszny deszcz oraz makaronowymi kokardami, to z nich powstały nasze wiosenne kwiaty prezentowane tu: Spring is coming!!
Największym wyzwaniem było znalezienie odpowiedniego sprzętu do zamontowania tych wszystkich elementów: huśtawki, koszyczków z ziarenkami, gniazdka i szyszek.
Udałam się do szopki rozglądam się i dumam, to nie, to nie ooo stare rakietki od badmintona!
Wykorzystanie rakietki daje  możliwość zamontowania kolejnych elementów jeśli coś ciekawego przyjdzie nam do głowy :-) To tyle pewnie bym jeszcze popisała, ale czas goni zanim udam się do pracy muszę wykonać kilka normalnych domowych obowiązków.


ps. Zosia będzie miała niespodziankę i zapewne każdą wolną chwilę spędzi z nosem w szybie wypatrując gości w ptasim domku.

Jeszcze banerek i żegnam się na dzisiaj

Pa
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wyzwanie miesiac-z-filmem-recykling-karmnikdomek w Art.Piaskowmicy

Etykiety: , ,