Poborowe justynamdmx&ZofiaArt. zgłaszają się na służbę...

  
Uprzejmie donosimy, że:

Jako obywatelki  Świata, parające się wszelkiego rodzaju rękoczynem, w niektórych przypadkach nawet rękodziełem czujemy obowiązek odbycia służby w szacownej jednostce inspirującej i bawiącej jakom jest Art.Piaskownica.

Zgłaszamy się do służby dobrowolnie, gdyż czujemy takową potrzebę. Jednakże ze względu na Naszą częściową niezdolność, nie mylić z nieudolnością - wynikającą z częstego braku czasu prosiłybyśmy o wytypowanie Nas do konkretnego zadania z duuużym wyprzedzeniem.
Ponadto obiecujemy stać na warcie w miarę możliwości, ale nie gwarantujemy 100% obecności na każdej zmianie.

Poczynania justynamdmx na froncie obserwują Państwo co jakiś czas, dlatego dzisiaj zaprezentujemy kilka prac, poborowej Zofii, która jest niezastąpionym kompanem na każdej art.misji, a także często sprawuję funkcję głównego dowódcy. Rękoczyny w jej towarzystwie to sama przyjemność.
Proszę oceńcie sami:

W akcji najchętniej wykorzystujemy materiały pochodzące z odzysku, ekologiczne, nieprzetrawione przez społeczeństwo i często nienadające się co dla niektórych do niczego. Te ostatnie lubimy najbardziej. Nie gardzimy wszelkiego rodzaju śmieciem czy też starym gratem.
Recycling mamy we krwi!

Z niecierpliwością czekamy na decyzję szanownej komisji ds. naboru.
W przypadku braku miejsc gotowe jesteśmy służyć w rezerwie.
Z wyrazami szacunku
justynamdmx&ZofiaArt.

Etykiety: ,